Chomutovští junioři podlehli ve čtvrtém zápase extraligy Slezanu Opava 2:5

Napsal 13.09.2008 Miroslav Kučera
Chomutovští junioři odehráli své čtvrté utkání v sezoně, podlehli v něm Slezanu Opava 2:5. První třetina byla až na pár okamžiků pro diváka nezáživná. Do druhé třetiny domácí doslova vlétli a prvních pět minut Opavu tlačili. Ale byli to hosté kteří první skórovali, v 31. minutě ujel ve vlastním oslabení Herman a trefil se pod horní tyčku. Přesně za tři minuty se Opavští radovali znovu, druhou branku vstřelil Richard Blaga.
4.kolo so 13.9.2008
2:5(0:0, 1:2, 1:3)
OPA

Ve 37. minutě se první branky dočkali i domácí, trefil se Martin Kalinovič. Ve 45. minutě vstřelil vyrovnávací branku Chomutova Martin Chocholáč. Ve 46. minutě byli vyloučeni hned dva hráči KLH, Dostál za nedovolené bránění a Chocholáč šel pykat za domácí lavičku, když na ledě hrálo šest hráčů. Dvojnásobnou přesilovku hosté sice nevyužili, ale minutu po jejím skončení se hráči Slezanu radovali potřetí, branku vstřelil opět Mlýnek. V 50. minutě vstřelil branku Patrik Džemla a rázem hosté vedli opět o dvě branky. Domácím nepomohla ani závěrečná powerplay. Naopak, inkasovali při ní pátou branku, trefil se opět Blaga.