Chomutovu se odveta podařila, Medvědy porazil 5:1

Napsal 12.08.2005 Martin Bocian
C h o m u t o v – K dalšímu přípravnému utkání odjeli chomutovští hokejisté v pátek ráno do Berouna. Zápas začali lépe a v 10. minutě se ujali vedení gólem Šípa, ale o tři minuty později vyrovnal Hlávka. Pomyslné misky vah na stranu Chomutova opět převážil v 17. minutě Stavenský. Po výměně stran zvýšil náskok Severočechů Kostourek na 1:3. Stejný stav trval i po čtyřiceti minutách. V poslední části potvrdili hosté svoji převahu a brankami Bouška a Martínka v rozmezí dvou minut rozhodli o svém prvním vítězství v nové sezóně. Další zápas bude sehrán na ČEZ stadionu v úterý 16. srpna proti extraligové Energii Karlovy Vary.