DOROST - reportáž

Dorostenci zahájili ligu vítězstvím proti Příbrami, rozhodla první třetina

Napsala 20.09.2024 Kateřina Kundertová
Chomutovští v prvním kole CCM ligy dorostu přivítali na vlastním ledě Příbram a za vítězstvím vykročili už v úvodní třetině, kterou vyhráli 3:0. Z jejího průběhu však bylo jisté, že nováček soutěže bude kousat, což se i potvrdilo, když hráči v zeleném během dlouhé pětiminutové přesilovky snížili. Piráti však měli připravenou bleskurychlou odpověď, Oliver Kharboutli si vybojoval trestné střílení a následně ho i proměnil. Na prahu třetí části hosté snížili na rozdíl dvou gólů, ale dál už se v napjatém závěru skóre neměnilo.
1.kolo pá 20.9.2024
4:2(3:0, 1:1, 0:1)
PRI
Civiš — M. Beran, Falis, Hagara, Heller, Hranáč, Matýšek — Krejčík, Pátek, Stříž, Snopek, Váňa, Danihelka, D. Beran, Ekrt, Kharboutli, Witoš
Příbram
Švarc — Skalický, Křesťan, Mareš, Malík, Jungmann, Dostál, Škroud — Sedlář, Synek, Pavelák, Botka, Řanda, Werner, Dostál, Tvrdík, Lukšan, Želivský

5. Danihelka (Ekrt), 6. Pátek (Stříž), 11. M. Beran (Kharboutli), 39. Kharboutli (TS)
Příbram
36. Werner (Dostál, Lukšan), 41. Pavelák (Želivský)

6:4
0:1
1:0
50
Macel – Herles, Hák

Vladimír Petrovka (Piráti Chomutov): O utkání rozhodla úvodní třetina, ve které jsme dokázali proměnit příležitosti, které jsme si vytvořili. Od druhé třetiny to bylo velmi těžké a nervózní utkání, kdy jsme hráli často v oslabení. Proto jsme spokojeni s výsledkem v prvním utkání soutěže.