Junioři porazili zaslouženě Litvínov 4:3 po samostatných nájezdech

Napsal 09.01.2009 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - V první třetině se hrál oboustranný útočný hokej. Do vedení se zcela zaslouženě dostali domácí na začátku 11.minuty po dorážce Jakuba HOFMEISTERA. Do druhé třetiny nastoupil jiný Chomutov a ve 24. minutě prohrával 1:3. Postupně se za hosty prosadil Jan BÍZA, Jan BOJER a Tomáš PŘEUČIL. Do konce třetiny se už domácí nevzpamatovali, na konci nedokázali využít ani výhodu 5 na 3. Domácí však nesložili zbraně a ve třetí třetině se jim podařilo vyrovnat brankami Romana CHLOUBY a Jiřího BEČVÁŘE. V prodloužení dominovali domácí, ale nedokázali se prosadit. Utkání dospělo do samostatných nájezdů a v nich se jako jediný prosadil domácí Jiří BEČVÁŘ a zajistil tak pro domácí „bonusový“ druhý bod.