Po dvou vítězstvých dnes dorost nestačil na pražskou Slavii a po boji prohrál 1:2

Napsal 17.11.2008 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - V první třetině se jako první prosadili hosté, které poslal v 16. minutě do vedení Kotyra, domácí vyrovnali na začátku druhé třetiny brankou Petra Bauera ve 22. minutě. Hosté ale dokázali strhnout vedení na svou stranu ve 28. minutě, to se prosadil Lukáš Tůma. Domácím se pak ani přes vekou snahu do konce třetiny vyrovnat nepodařilo. Třetí třetina branku nepřinesla, i když domácí měli možnost 4 přesilovek, ale ani jednu nedokázali využít. Nepomohla jim ani závěrečná hra bez brankáře a tak po dvou vítězstvích se museli sklonit před svým dnešním soupeřem.