Po výborném výkonu porazili chomutovští dorostenci celek RI OKNA Zlín 5:1

Napsal 03.10.2008 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - Domácí vstoupili do utkání bez bázně a svou snahu korunovali ve 4. minutě, kdy je poslal do vedení Daniel Lehnert. V 8. minutě to bylo již 2:0, když se prosadil Lukáš Taraška. Ve druhé třetině hned ve 22. min. zvýšil vedení domácích na 3:0 Radek Havel. Ve 36. min.to bylo již 4:0, když se prosadil Radek Hrabák. Hosté si také vytvořili několik brankových příležitostí, ale domácí gólman jim ani jednou skórovat nedovolil. Ve třetí třetině to bylo ve 46. minutě již 5:0, po druhé brance Lehnerta. Hosté jen dokázali snížit v 50. minutě brankou Holíka na konečných 5:1.
9.kolo pá 3.10.2008
5:1(2:0, 2:0, 1:1)
ZLN
Matoušek (Brabenec) - Havel, Andres, Kolář, Škrdle, Čížek, Fiala, Kovář - Bauer, Mazánek, Wszolek, Megela, Tuček, Lehnert, Hučko, Hanták, Hrabák, Taraška, Chytrý, Klouček, Šaržík
Zlín
Kašík (Rozum) - Strojil, Bednár, Janota, Zámorský, Valenta, Malota, Hampl - Merta, Chovanec, Romig - Kundera, Herman, Skočík - Gazda, Haloda, Káňa - Doležálek, Holík

Lépe do utkání vstoupili chomutovští dorostenci, kteří si hned od první buly vytvořili několik šancí. Svou snahu korunovali ve 4. minutě, kdy je poslal do vedení Daniel Lehnert. V 8. minutě to bylo již 2:0, když se prosadil Lukáš Taraška. Domácím se pak naskytla bez pár vteřin dvojminutová přesilová hra 5 na 3, která ovšem zůstala nevyužita.

Druhá třetina probíhala stejně jako první. Hned ve 22. min. zvýšil vedení domácích na 3:0 Radek Havel. Ve 36. min. zvýšil na rozdíl 4. branek Radek Hrabák. Hosté si vytvořili několik brankových příležitostí, ale Matoušek v brance domácích jim ani jednou skórovat nedovolil.

Ve třetí třetině byl k vidění hokej, který pokračoval ve stylu dvou předchozích. V 50. minutě zvýšili domácí již na 5:0 brankou Holíka, hosté jen dokázali snížit v 54. minutě brankou Holíka. Domác možná trochu překvapivě, ale zcela naprosto zaslouženě svoje zlínské vrstevníky porazili celkovým výsledkem 5:1.