V Sazka aréně se radovali hosté, Chomutov přehrál Slavii Praha

Napsal 06.09.2007 David Nováček
C h o m u t o v - Generálku před začátkem ligy připravil Severočechům duel s pražskou Slavií Praha. Po vyrovnaném průběhu hry se před prázdnou Sazka arénou nakonec radovali hosté, kteří si díky brance v prodloužení připsali další skalp extraligového soka v letošní přípravě. Branky za Chomutov stříleli Boušek, Jeslínek a obránce Révay.
přát. čt 6.9.2007
SLA
2:3p(1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Slavia
Svoboda - Žižka, Kadlec, Vašíček, Hlavačka, Drtina, Sloboda, Neměček - Sup, Červenka, Tomica - Holec, Beránek, Bednář - Vondrka, Borovanský, Hruška - Rataj, Micka, Doležal
Horčička - Révay, Bombic, Kolda, Chatrnúch, Březina, Ťupa, Trefný, Černý, Malinský - Boušek, Šíp, Polodna - Jíra, Kostourek, Mikšovic - Jeslínek, Charousek, Ton - Freiberg, Stehlík, Havlůj - Tauš, Heinisch, Šulc

Utkání bylo vyrovnané, Slavia měla optickou převahu, ale Chomutov měl více gólových šancí. Slavia šla do vedení, hosté v téže minutě vyrovnali. Chomutov dokázal odpovědět i na další gól domácích. Zápas došel do prodloužení, kde se od modré při přesilovce 4:3 trefil obránce Révay.