Mladežnický hokej

Dorostenci v další přípravě jasně přehráli Most

Napsal 19.08.2007 Martin Pašek
C h o m u t o v - Po čtvrteční těsné porážce na ledě Mladé Boleslavi vyjeli v neděli chomutovští dorostenci k dalšímu přípravnému utkání. Tentokrát na domácím ČEZ stadionu přivítali HC Baník Most. Zápase se vyvíjel vcelku jednoznačně a bílomodří si v něm v poklidu došli pro vysokou výhru 7:1.
přípravné utkání - neděle 19. 8. 2007 – 14:00
KLH Chomutov- SK HC Baník Most 7:1 (1:0, 3:1, 3:0)

Branky: 17. Oplt (Andrle), 23. Zeman, 24. Mála (Svoboda), 32. Kotous (Štajmark), 41. Mála (Oplt), 52. Mála (Oplt, Svoboda), 54. Káš (Páv) - 33. Nechala (Polák). Vyloučení: 8:1. Využití: 1:0.

KLH Chomutov: Dorazil (32. Maštalířský) - Andrle, Kolčava, Partl, Blažek, Fiala, Kubík, Štajmark, Páv - Oplt, Mála, Svoboda - Šaržík, Topolančin, Mazánek - Taraška, M. Ašenbrener, Žižka - Káš, Kotous, Zeman

Most: Kopýtko (32. Kundert) - Drenčko, Baroch, Polák, Záděra, Wild, Kubeš, Aulický, Klika, Samek, Nidl, Hrabal, Bada, Dušek, Nechala, Ondřej, Hudrlík, Kail, Novák, Musil, Vimr

Začátek utkání byl plný nepřesností a hosté z Mostu se před našeho brankáře dostávali překvapivě častěji. Karel Dorazil si tak hned v úvodu připsal několik ostrých zákroků. Domácí pomalu přebírali hru do svých rukou, ale první branka padla až v 17. minutě, kdy přesilovkovou střelu Vojty Andrleho tečoval do sítě Marek Oplt. Nástup do 2. třetiny však už byl ze strany našeho týmu podstatně ráznější a dvě rychlé branky vzdálily hostům naději na úspěšný výsledek. I přesto, že v polovině zápasu mostečtí snížili svojí jedinou brankou na 1:4, domácí až do konce utkání navyšovali svůj náskok. Hráči Baníku podali sympatický a bojovný výkon, ale na zkušenější domácí to nestačilo.

Fotografie z utkání si můžete prohlédnout ZDE.