Mladežnický hokej

Junioři hrají doma proti Jihlavě, starší dorost v Liberci a v Ústí nad Labem

Napsal 05.02.2010 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Pouhé tři zápasy nabídne následující víkend. Junioři se doma představí v sobotu, kdy od 13:30 bude hostit tým z Vysočiny – HC Duklu Jihlava. Zápas bude sehrán před očekávaným zápasem „A“ týmu KLH Chomutov s Ústím nad Labem. Starší dorost se vydá nejprve do Liberce, kde v pátek od 18:00 sehrají zápas s tamějšími tygry. V sobotu se představí v Ústí nad Labem, zápas začíná 15:00.

Junioři KLH Chomutov

Týmu trenéra Aleše Tottera se daří, důkazem toho je i třetí místo ve skupině „B“. První Ústí nad Labem má na stejně starý výběr Chomutova náskok dvou bodů, ale o jeden zápas více. To znamená, že když v sobotu domácí tým nepřekvapí a porazí předposlední tým ligy, dostane se na vedoucí pozici ve skupině „B“. Poté bude nucená pauza, způsobená reprezentační přestávkou a turnajem ve Švédsku.

KLH Chomutov – HC Dukla Jihlava

Průběžné pořadí: 9. místo ve třetí části, skupiny „B“. Posledních 5 utkání: 1 výhra, 4 prohry. Vzájemné zápasy z pohledu Chomutova: 2:3 (V) Nejproduktivnější hráči: Adam Mometlo 27 (5+22), Michael Polcar 21 (9+12), Ondřej Malec 19 (10+9), Martin Vysloužil 19 (5+14), Dan Kotlík 18 (11+7).

Kdy a kde?: 6. 2. 2010, od 13:30 v Chomutově.

Starší dorost

Ani nejhorší, ani nejlepší, tak by se dala charakterizovat situace staršího dorostu chomutovského celku. Posledních 6 utkání – jeden bod, to není zrovna nejlepší vysvědčení pro obranou a útočnou sílu Severočechů. Doufejme tedy, že černá série šesti proher co nejdříve skončí a opět se začne vítězit. Chomutovu schází na play-off sedmnáct bodů, přičemž ve hře jich je stále slušných třicet. Ani sestupu se klub ledního hokeje nemusí bát, má náskok na poslední Písek třináct bodů. Dalšími celky, které se budou chtít popasovat s obranou modrobílých, jsou liberečtí tygři a ústečtí lvy.

HC Bílí Tygři Liberec - KLH Chomutov

Průběžné pořadí: 5. místo ve druhé části, skupiny „B“. Posledních 5 utkání: 1 výhra, 1 výhra v prodloužení, 3 prohry. Vzájemné zápasy z pohledu Chomutova:Zatím žádné nebylyNejproduktivnější hráči: Josef Mikyska 32 (21+11), Patrik Urban 24 (12+12), Ladislav Bittner 22 (10+12), David Morong 18 (13+5), Patrik Maďar 16 (10+6).

Kdy a kde?: 5. 2. 2010, od 18:00 v Liberci.

HC Ústí nad Labem – KLH Chomutov

Průběžné pořadí: 3. místo ve druhé části, skupiny „B“. Posledních 5 utkání: 3 výhry, 1 výhra v prodloužení, 1 prohra v prodloužení. Vzájemné zápasy z pohledu Chomutova: 3:2 (V), 6:7p (D), 3:4 (V) Nejproduktivnější hráči: Tomáš Faigl 34 (14+20), Štěpán Kuchynka 33 (16+17), Tomáš Harkabus 25 (14+11), Marek Šetka 22 (10+12), Martin Hanzl 21 (9+12).

Kdy a kde?: 6. 2. 2010, od 15:00 v Ústí nad Labem.