Mladší dorost Pirátů Chomutov otočil zápas v Litvínově a vyhrál 4:2

Napsal 19.01.2012 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Po první třetině se lépe cítili domácí Chemici, kteří vedli 2:0. Od té doby se ale již žádný hráč Litvínova neprosadil. Naopak teprve měla přijít kanonáda hostů. A ta také přišla, když se v poslední třetině postupně trefili Jakub Dimitrov, Aleš Macháček, Petr Macháček a jako poslední, který dovršil otočení zápasu Kryštof Zedník. Piráti vyhráli v regionálním derby 4:2.
24.kolo čt 19.1.2012
LIT
2:4(2:0, 0:0, 0:4)
Litvínov
Spěšný (Slíba) – Poljanský, Jonák, Chmelař, Bárdoš, Dvořák, Vostárek, Šíp, Sklenička, Dunko, Pospíšil, Jícha, Stříbrný, Moravec, Březák, Kučera, Brzek.
Černý (Lukeš) – Taraška, Toman, Krstev, Macháček A., Klepl, Knobloch, Pokorný, Dimitrov, Kozák, Pitra, Macháček P., Rohla, Pala, Páleník, Kaše D., Zedník, Strunz, Šmejc.