DOROST - reportáž

Srovnáno. Piráti kapitulovali pouze v oslabení, ale sami se proti Wolves neprosadili

Napsala 04.04.2024 Kateřina Kundertová
Piráti vyrazili ke čtvrtému utkání finále ligy dorostenců do Plzně na Košutku, kde je celých šedesát minut trápila koncovka. Defenzivní bitva přinesla jeden jediný zásah, o který se v početní výhodě postarali Wolves a vyrovnali sérii na 2:2. V sobotu 6. dubna od 16 hodin a 30 minut si to celky rozdají na ladě hlavní haly ROCKNET ARÉNY o mečbol.
F4 čt 4.4.2024
WOL
1:0(0:0, 1:0, 0:0)
Wolves
Makarius — Fiala, Novikov, Brož, Kočárek, Petrov, Mlakar — Popovych, Račinský, Malíček, Mazko, Bárek, Patejdl, Míčka, Chasák, Hnízdil, Černý, Šmíd
Civiš — Š. Kříž, M. Beran, Malcovský, Procházka, Pokorný, Havlík — Horák, Chládek, Vaněk, Peksa, Váňa, Novák, Havlíček, D. Beran, Čermák, Kharboutli, Karjakin

Horák, Zubzanda — Brejcha, Štofa

Petr Jíra (Piráti Chomutov): „Měli jsme dobrý pohyb a kluci hráli to, co jsme si řekli před zápasem, takže jim nemám, co vytknout. Bohužel nás teď provází střelecká nemohoucnost a soupeř dal z přesilovky ten jediný gól, na který jsme nebyli schopní zareagovat.“