Starší dorost Chomutova prohrál doma s Olomoucí 2:5

Napsal 21.01.2011 Václav Mohelník
C h o m u t o v - K třicátému sedmému kolu zavítali na sever Čech hokejisté Olomouce. Domácí po včerejší výhře nad Havířovem rychle zchladila branka hostujícího Škůreka, který již po necelých osmi minutách otevřel stav zápasu. Domácí zareagovali o chvíli později, kdy se trefil Daniel Lehnert. To bylo vše ze strany Severočechů. Hosté přidali v průběhu zápasu další čtyři branky a o zápasu bylo rozhodnuto. Domácí už pouze kosmeticky upravili stav utkání na konečných 2:5, když se ve vlastním oslabení trefil Jan Hammerbauer.
37.kolo pá 21.1.2011
2:5(2:1, 0:1, 0:3)
OLO
Hamal - Havel, Hlava D., Toušek, Hammerbauer, Mazánek, Doskočil, Huňady, Šaržík, Souček, Lehnert, Hejcman, Bauer, Novák J., Navrátil, Hlava N., Sakaev, Novák L., Fronk.
Olomouc
Lukáš - Kobza, Němec, Škůrek, Ziegler, Novotný, Brandýs, Hánl, Paksi, Spěvák, Jergl, Bauer, Zitka, Rašner, Vondrka, Tomica, Ostřanský, Hradil, Macek, Kunce, Peštuka.

Celý zápas rozhodla především druhá třetina, ve které hosté vstřelili tři branky a domácí pouze jedinou. Olomouc si dokázala poradit s přesilovkou 5 na 4. Naopak domácím nestačila přesilovka ani o dva muže na ledě navíc.